-částečně pozastavuji-


Červen 2010

Sad day

23. června 2010 v 11:45 | Nanami-chan |  Anime pictures
Gomene moje Sbénka že teď neobíhám tak často...mám toho tento týden moc a k pc se moc nedostanu..
Tady je alespoň pár obrázků...


Taoismus- 4.díl

19. června 2010 v 8:00 | Nanami-chan |  Japonsko
3. Tao vyrovnané výživy má podstatnou roli v našem životě. Důležitá je rovnováha mezi kyselostí a zásaditostí. Využívat více vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Diferencovaná strava podle našich potřeb, našeho zdravotního stavu a věku. Výživa posiluje imunitní systém, dodává nám energii, zvyšuje a ovlivňuje naši aktivitu a odolnost.

4. Tao zapomenutých (opomíjených) poživatin, bylin a zeleného koření, jejich využívání při obohacování stravy, což je pravidlem a zásadou taoistické životosprávy. V účinném nasazování bylin a zeleného koření proti zdravotním potížím nejen léčí, ale trvale posiluje náš organismus.
5. Tao masáží, vyrovnávání a zvyšování energie. Pomáhá vracet zdraví druhým. Technika masáží, se soustřeďuje na dráhy meridiánů a na cirkulaci energie tělem k posilování a prodlužování životních funkcí.

6. Tao moudrost pohlavního života. Posiluje životnost pohlavních orgánů s využitím pohlavní energie k léčení různých specifických neduhů.


SCANDAL Shoujo S (+download)

17. června 2010 v 13:16 | Nanami-chan |  Japan music+download
Poslední dobou jsem začala často poslouchat některé soundtracky z anime... takže tady je skupina, která nahrála Bleach opening 10 :)
scandal


Scandal je japonská pop-rocková dívčí kapela. Skupina vznikla v roce 2006, složená ze čtyř středoškolaček z Osaki- Haruna Ono, Tomomi Ogawa, Mami Sasazaki a Rina Suzuki se sami označili za "nejmocnější japonskou girlie pop-rockovou kapelu". Scandal je velmi energická skupina, hlavně taky proto, že Ono, zpěvačka a leader skupiny nestrhuje veškerou pozornost jen na sebe, ale soustřeďuje se mezi všechny dívky. 


Král trnů/King of thorn

15. června 2010 v 16:51 | Nanami-chan |  Recenze,nezařazené anime

Král trnů
King of Thorn
Japonsko
2009
110 min.

Režie
Kazuyoshi Katayama

Scénář
Kazuyoshi Katayama, Hiroshi Yamaguchi

Animační studio
Sunrice


Letní válka/Summer wars

9. června 2010 v 14:55 | Nanami-chan |  Recenze,nezařazené anime

Název japonsky: Summer Wars
Název kanji: サマーウォーズ
Název česky/slovensky: Letní válka
Rok vydání: 2009
Typ: Film
1 hodina 53 minut
žánr: rodinný, komedie, virtuální realita


Rain (Jung Ji Hoon) + download

2. června 2010 v 20:27 | Nanami-chan |  Japan music+download
Včera jsem viděla film Ninja Assassin... nic překvapivého,válka zabijáckých klanů vrcholí, všichni se pomstí všem, krev teče potokem atd atd, ale hlavní herec stál za to XDD
Takže tady je XD


Rain (Korejsky: 비) (narozený 25 června, 1982), pravým jménem Jung Ji Hoon, je korejský zpěvák, tanečník, model, herec, podnikatel a designér.
Vydal 6 alb a 19 singlů a získal několik významných hereckých ocenění, v letech 2008-2009 hrál v amerických filmech Speed racer a Ninja Assassin.
V roce 2007 opustil vedení firmy JYP Entertainment a založil vlastní společnost J. Tune Entertainment.