-částečně pozastavuji-


Únor 2009

Title k DN+japanizer:D:D

28. února 2009 v 15:30 | Nanami-chan |  Death Note
Tak už jsem dokoukala celý seriál DN i oba movie...ale do seriálu jsem měla tak trochu problém sehnat dobré titulky.Do všech dílů se mi to nepovedlo,některý byly špatně načasovaný nebo ve slovenštině.I tak se ale dají dobré title stáhnout na otakuland.cz,ale jen do 31.dílu.Title ke zbylím šesti najdete na manga.cz nebo anime.akihabara.cz.Dobré title stáhnete tady na titulky.com a to i k oboum filmům.

Pak tady mám ještě jeden funny odkaz na jeden japanizer,který má překládat Vaše jména do japonštiny,ale jak jsem zjistila,tak to přeloží všechno i kdejakou čuňačinu:DPár X a X-2 wallpaperů

27. února 2009 v 14:57 | Nanami-chan |  Final Fantasy X a X-2
Už tady dlouho nibylo nic z FF...


Gazette Cassis pics+wally

27. února 2009 v 10:53 | Nanami-chan |  The Gazette


Wallpapers
Gazette-Cassis (+english sub)


Kawaii dolls

26. února 2009 v 10:27 | Nanami-chan |  Anime pictures
Po dlouhé době tu mám kolekci roztomilích panenek

L,Misa and Light

26. února 2009 v 9:18 | Nanami-chan |  Death Note
Tady je první kolekce obrázků...


Gazette Zetsu pics

24. února 2009 v 18:50 | Nanami-chan |  The Gazette
Tady jsou obrázky Gazette z klipu Zetsu.......a tady je klip:)


Murder princess

24. února 2009 v 11:27 | Nanami-chan |  Recenze,nezařazené anime
mám tu nový anime-Vraždící princezna:)Zatím jsem viděla jen první díl,ale tohle anime se mi hned zalíbilo:)
Tady jej zhruba děj prvního dílu a kolekce obrázků:

Příběh začíná ve Furlandském království,který ohrožuje šílený profesor Dr. Akamashi.Ten kdysi pracoval pro království,ale po zradě byl vyhnán.Podařilo se mu však porozumět a obnovit "zapomenutou technologii" (i když nepocházela tak trochu z jeho pošahané hlavy).Ale hrad ve Furlandu skrývá zdroj energie pro tuto technologii,proto se pro něj stal důležitým.

Během boje padne většina králových vojáků a slabí král si uvědomuje,že hrad namůžou ubránit,proto posílá svou jedinou dceru,princeznu Alitu,najít svého bratra,prince Kaita.Při útěku se musí dostat přes les,ležící na hranicích království.Tady při pronásledování padnou její ochránci a Alita snaží uniknout-nečekaně se však srazí s modrovlasou lovkyní odměn Falis,stojící na srázu.Obě se zřítí dolů,pevně se drží a čekají na smrt-ovšem velmi nečekaně nezemřou,ale jejich duše se vymění-takže drzá Falis je v těle křehké princezny(a je z toho na prášky) a ustrašená Alita se probere v těle Falis.Alita Falis přemluví,aby jí pomohla osvobotit hrad od šílenýho profesora-a ta za slíbení tučné odměny svolí.Pak se vrátí na hrad,kde už vládne profesor.Falis v těle princezny vesele rozmašíruje profesorovy panenky-vojáčky a boj o hrad může začít...Blablabla pokračuje(bohužel)

23. února 2009 v 19:11 | Nanami-chan |  Keci adminky+povídka
2.


Aoi stál opřenej u dveří třídy, kde měla za malou chvíli začít přednáška.Sám nevěděl,proč tady vlastně očumuje,téma přednášky byly spisovatelé 19.století a jejich styly.A on studoval elektrotechniku.
Místnost se pomalu zaplňovala lidmi.Nenápadně si sedl ke stolku vzadu v rohu místnosti.
"Co tady sakra dělám?měl bych hodně rychle odejít." Ale seděl jako přibitej.
Do třídy vešel profesor a šum studentů trochu utichl a všichni se posadili.
"Dnešní téma je Stendhal a jeho dílo na rozhraní romantismu a realismu-Červený a Černý.Začal dávat výklad a studenti si začali dělat poznámky do svých notebooků nebo bloků.Aoi se opřel, natáhl si pohodlně nohy v gládách,ruce složil na hrudník a přes spadenou ofinu se podíval o několik lavic dopředu.
Kluk v kostěných brýlích právě dopsal poznámky, sklapl notebook,vzal do ruky tlustou knihu a začal v ní soustředěně listovat.Měl jemné pohyby a štíhlé prsty a měkké dlaně.
" Zasranej pisálek " pomyslel si Aoi naštvaně. S tím, že na téhle škole potká Uruhu nepočítal.Vlastně nepočítal ani s tím, že by ho snad ještě někdy viděl.
Profesor vzal do ruky knihu a opřel se o roh svého stolu.
"Všichni jste četli Červený a Černý.chci teď slyšet vaše názory.Je to dílo romantismu nebo realismu?"
Aoi přestal vnímat.Tyhle hlody ho nezajímaly.Nepřestával sledovat Uruhu-Ten se právě dohadoval s holkou od protějšího stolku.
"Je to romantismus" říkala drobná šprtka s pevně staženým culíkem.
"Jeho hrdina Julian (čti Žilien) Sorel je typický romantický hrdina- sní o lásce,vybírá se nedosažitelné ženy a cíle,prostě snílek." Říkala horlivě.Uruha se napřímil a spustil:

"Hrdina možná má romantické představy,ale soudobá společnost ho strhne-19 století je prosáklé nudou,pokrytectvím,sešněrované hloupou morálkou.Julian(Žilien) se brzo začne chovat stejně jako oni a to ho přivede až k popravě-na tom není nic romantického ani hrdinského"
"Hm,zajímavý názor" vložil se do toho profesor.
"Co si o tom myslíte vy ostatní?" Obrátil se na třídu.Všichni ale mlčeli.
"tak co třeba vy?" ukázal dozadu. Všichni se otočili.
"No Vy,co sedíte v rohu.Ještě jsem vás tady neviděl."
Aoi si uvědomil,že se mluví na něj a to ho vytrhlo ze zamyšlení.Překvapilo ho to a nevěděl co říct.Celá třída na něj byla otočená a čekala co řekne.Všiml si i Uruhova pohledu.Na bradě mu hrála pěkná modřina.
"No tak co nám k tomu můžete říct?" vybídl ho znovu profesor.
Aoi otevřel pusu,jako by chtěl něco říct,ale zase ji zavřel.Pohledy ostatních ho pálili na tváři,uvnitř ho sevřel trapný pocit odhalení.Beze slov se zvedl a vypadl ze třídy.
Naštvaně si to rázoval po chodbě a v duchu bohatě klel.Najednou ho někdo chytl zezadu za rameno.Leknutím sebou trhl a ohnal se pěstí.
"Ty vole, co ti hrabe??" Reita ucukl před ránou.
Aoi překvapeně koukal na Reitu. Studoval elektrotechniku stejně jako on.

"Sorry,byl sem naštvanej
a nevnímal sem.Co tady vůbec děláš?" zeptal se rozladěně.
"Jo, to vidim,že nejseš ve sví kůži.volal sem na tebe přes celou chodbu a ty ses neotočil. Propásls přednášku z angliny.Kam ses vypařil?"
Aoi znejistěl.Nechtěl,aby ještě někdo další věděl,kde byl.
"poť se mnou pokecat někam na pivo.Už mě to tady nebaví. "
Reita jen pokrčil ramenama a odešli."Proč sedíme tady?" zeptal se otráveně Aoi a rozhlédl se po kavárně.
Malá světlá kavárnička,kulatýma stolkama.Lidi seděli po jednom ,dění kolem sebe si moc nevšímaly,před sebou měli nějakou knížku,kterou četli nebo notes do kterého něco čmrkali nebo psali.
"Je to Rukiho oblíbená kavárna.Znáš ho" dodal s úšklebkem a si všiml si holky,která seděla u protějšího stolku a se zájmem si ji prohlížel.Přišla zrovna před chvílí,když Aoi mrmlal nad nealkoholickým nápojovým lístkem.
Měla rudé kaštanové vlasy,na světle se zrzavě leskly.Kudrnaté prstýnky jí lemovaly drobný obličej se světlou pletí.Do očí jí neviděl,měla je sklopené nad telefonem a psala sms. Japonka to nebyla. Když doťukala zprávu,sklapla véčko nokia,zvedla hlavu a podívala se přes vitrínu směrem do ulice.
-že by Evropanka? typoval v duchu
Na malí okamžik se na něj podívala.
-jantarově zlaté oči,pomyslel si.
Do kavárny vešlo pár hostů.Aoi zvedl otráveně hlavu a všiml si jak se na něj Reita upřeně dívá.Ne,vlastně se kouká přímo za jeho ramena.Zvědavě se otočil-chtěl vědět co ho tak zaujalo-a v tom okamžiku uviděl Uruhu jak se sklání nad nějakou zrzkou a dává jí pusu.Na vteřinu ztuhl a spadla mu brada.
"Soráč že ste museli čekat" nad něma stál rozesmátej ruki a sudával si kabelu,kterou měl přes rameno.
Aoi se probral a rychle se otočil.Reita se právě zdravil s Rukim.Fajn,nikdo si ničeho nevšim.Ruki se posadil a a všichni tři se rychle zabrali do hovoru.Servírka jim přinesla kávu-Aoi ji hned do sebe začal nalejvat jako vodu.Za tu chvíli co tu seděli už měl druhou.
"Poďte někam jinam"začal přemlouvat Reitu a Rukiho když se konečně vykecali.
"Někam kde nalejvák alkohol-jako lihoviny myslim,chápete??Dnešní přísun kofeinu už sem vyčerpal" brblal.Reita se nadechoval k odpovědi,ale Ruki mu do toho skočil:
"Hele není to tam Uruha??To už sem neviděl hodně dlouho…snad od konce základky….co tady dělá?Vy o tom někdo víte,že je tady?" chrlil Ruki překvapeně a koukal na ně jak jojo. Kluci se otočili právě když
zrzka vytahovala z kulatého pouzdra nějaké kresby a podávala je Uruhovy.Ten jí něco řekl a ona se na něj usmála.Přišla k nim servírka.Vypadalo to,že si zrzka chtěla objednat,ale servírka měla nějaký problém-Odmítala ji obsloužit.Začali se dohadovat-servírka ji nejspíš posílala pryč z kavárny,byla dost nepříjemná.Uruha se snažil zastat zrzky,která hodně znejistěla.Lidi okolo si začali všímat potyčky a ohlíželi se.
Reita se snažil trochu naklonit,aby slyšel něco víc,ale dolehl k němu jen nepříjemný hlásek servírky:
"Je mi líto,ale tady vás neobsloužíme,slečno.Musíte odejít…"
Uruha posbíral věci po stolku,vzal i zrzčiny kresby a odešli.

nový spřátelený

23. února 2009 v 15:42 | Nanami-chan |  spřátelené blogy
Táák mám tady nový spřátelený blog...http://kockaaa.blog.cz/
blog mojí neteře Romči...po dlouhé době obnovila aktivitu na svém blogu:)
Má tam soutěž o nej kolorku tak se tam mrkněte:)


UruhA or uRUHa ?

23. února 2009 v 10:34 | Nanami-chan |  The Gazette
Tohle jsem našla včera večer náhodou,když jsem hledala obrázky Uruhy....málem jsem ho tam nepoznala,až když jsem se podívala na obrázek s ikonama....dneska jsem k tomu našla i komentář fotografa:

"Nemám tušení,co mám já a šedá barva společného.Také už jsem skončil s vytvářením super šedé grafiky Uruhových fotek na můj web.Samozřejmě je to Uruha z Gazette.Ty fotky byly nějako u dobu neurčité,sotva je vidět,kdo na nich je (mimo ikon)"

tady odkaz na jeho web -klik-

Tady jsou:


Gazette NEW pics

22. února 2009 v 14:41 | Nanami-chan |  The Gazette
Tady jsou novější fotky gazette....nechtělo se mi to nějak třídit,tak jsem to sem náhazela tak jak jsem to měla v compu:)Tady jsouWhere is the love?

22. února 2009 v 13:00 | Nanami-chan |  Keci adminky+povídka
Uf....asi mi opět přeskočilo:D Včera jsem totiž našla starý cd Black Eyed Peas "Elephunk" a začala jsem ho poslouchat:D:D
Nebo teda spíš poslední písničku "Where is the love?"
Poslední dobou jsem nějak naměko:)
Ale dala jsem si tu práci ji opět přeložit.. :D


"Where Is The Love?"

What's wrong with the world, mama
People livin' like they ain't got no mamas
I think the whole world addicted to the drama
Only attracted to things that'll bring you trauma
Overseas, yeah, we try to stop terrorism
But we still got terrorists here livin'
In the USA, the big CIA
The Bloods and The Crips and the KKK
But if you only have love for your own race
Then you only leave space to discriminate
And to discriminate only generates hate
And when you hate then you're bound to get irate, yeah
Madness is what you demonstrate
And that's exactly how anger works and operates
Man, you gotta have love just to set it straight
Take control of your mind and meditate
Let your soul gravitate to the love, y'all, y'all

People killin', people dyin'
Children hurt and you hear them cryin'
Can you practice what you preach
And would you turn the other cheek

Father, Father, Father help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love (Love)

Where is the love (The love)
Where is the love (The love)
Where is the love
The love, the love

It just ain't the same, always unchanged
New days are strange, is the world insane
If love and peace is so strong
Why are there pieces of love that don't belong
Nations droppin' bombs
Chemical gasses fillin' lungs of little ones
With ongoin' sufferin' as the youth die young
So ask yourself is the lovin' really gone
So I could ask myself really what is goin' wrong
In this world that we livin' in people keep on givin'
in
Makin' wrong decisions, only visions of them dividends
Not respectin' each other, deny thy brother
A war is goin' on but the reason's undercover
The truth is kept secret, it's swept under the rug
If you never know truth then you never know love
Where's the love, y'all, come on (I don't know)
Where's the truth, y'all, come on (I don't know)
Where's the love, y'all

People killin', people dyin'
Children hurt and you hear them cryin'
Can you practice what you preach
And would you turn the other cheek

Father, Father, Father help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love (Love)

Where is the love (The love)
Where is the love (The love)
Where is the love (The love)
Where is the love (The love)
Where is the love, the love, the love?

I feel the weight of the world on my shoulder
As I'm gettin' older, y'all, people gets colder
Most of us only care about money makin'
Selfishness got us followin' our wrong direction
Wrong information always shown by the media
Negative images is the main criteria
Infecting the young minds faster than bacteria
Kids wanna act like what they see in the cinema
Yo', whatever happened to the values of humanity
Whatever happened to the fairness in equality
Instead of spreading love we're spreading animosity
Lack of understanding, leading lives away from unity
That's the reason why sometimes I'm feelin' under
That's the reason why sometimes I'm feelin' down
There's no wonder why sometimes I'm feelin' under
Gotta keep my faith alive till love is found
Now ask yourself

Where is the love?
Where is the love?
Where is the love?
Where is the love?

Father, Father, Father help us
Send some guidance from above
'Cause people got me, got me questionin'
Where is the love?

Sing wit me y'all:
One world, one world (We only got)
One world, one world (That's all we got)
One world, one world
And something's wrong wit it (Yeah)
Something's wrong wit it (Yeah)
Something's wrong wit the wo-wo-world, yeah
We only got
(One world, one world)
That's all we got
(One world, one world)

"Kde je láska?"

Co je na světě špatného,mámo?
Lidé žijí jako by nebyli žádné matky
Myslím,že celý svět je závislí na dramatu
Ukazuje jenom zlé věci,které ti přinesou trauma
Zámoří,ano,snažíme se zastavit terorismus
Ale stále tu žijeme s teroristy
V USA je velký CIA
Na krev a Crips a FAQ
Ale pokud máš rád jen svou vlastní rasu
Pak jenom vytváříš prostor k diskriminaci
A diskriminace jenom podporuje nenávist
A když nenávidíš,jsi svázaný zlobou
Co demonstruješ je šílenství
A to je přesně to,jak působí a účinkuje zloba
Miluješ spravedlivou,přímou láskou?
Vezmi kontrolu na d svým nitrem a medituj
Nechte své duše tíhnout k lásce

Lidé zabíjejí,lidé umírají
Děti trpí a my slyšíme jejich pláč
Připrav si kázání
Měl bys nastavit druhou stranu tváře

Otče,Otče,Otče,pomoz nám
Sešli mi seshora znamení
Protože lidé se mě neustále ptají:
"Kde je láska?"

Kde je láska (Láska)
Kde je láska (Láska)
Kde je láska
Láska,láska

Není to právě to stejné,stále nezměněné
Nové dny jsou podivné,nový svět je šílený
Jestli jsou láska a mír tak silní
Proč se střípky lásky nedotknou národů,které shazují bomby?
Chemické plyny zaplní i ty nejmenší plíce
S utrpením umírají jako mladí
Tak se zeptej sám sebe,jestli je láska opravdu pryč
Tak bych se měl zeptat sám sebe,co je skutečně zlé
Žijeme ve světě,kde lidé žijí na příděl
Dělají se špatná rozhodnutí,jejich vizí je rozdělení
Není tu žádný vzájemný respekt,zapřou i bratra
Zuří válka,ale její důvod je neznámý
Pravda je držená v tajnosti,prostě zametená pod koberec
Pokud se nikdy nedozvíš pravdu,nikdy nepoznáš lásku

Kde je láska, y'all, pojď (I don't know)
Kde je pravda, y'all, pojď (I don't know)
Kde je láska, y'all

Lidé zabíjejí,lidé umírají
Děti trpí a my slyšíme jejich pláč
Připrav si kázání
Měl bys nastavit druhou stranu tváře

Otče,Otče,Otče,pomoz nám
Sešli mi seshora znamení
Protože lidé se mě neustále ptají:
"Kde je láska?"

Kde je láska (Láska)
Kde je láska (Láska)
Kde je láska
Láska,láska

Cítím váhu celého světa na svých ramenou
Čím jsem starší,cítím jak jsou lidé chladní
Většina z nás se stará jen o peníze
Sobectví nás vede špatnou cestou
Špatné údaje jsou vždy zobrazeny v médiích
Negativní obrazy jsou hlavními kritérii
Infikující mladé mozky rychleji než bakterie
Děti chtějí být stejní jako herci,které viděli v kině
Jo,bez ohledu na lidské hodnoty
Co se stalo s spravedlivostí v rovností
Místo šíření lásky jen šíříme nenávist
Nedostatek porozumění, vede život daleko od jednoty
To je důvod,proč se někdy cítím špatně
To je důvod,proč se někdy cítím na dně
A není se čemu divit,že se tak cítím
Musím udržet svou víru naživu, dokud je láska
A ted se zeptej sám sebe

Kde je láska (Láska) ?
Kde je láska (Láska) ?
Kde je láska ?
Láska,láska?

Otče,Otče,Otče,pomoz nám
Sešli mi seshora znamení
Protože lidé se mě neustále ptají:
"Kde je láska?"

Teď zpívej se mnou:
Jen jeden svět (jen ten máme)
Jen jeden svět (to je všechno co máme)
Jen jeden svět
Nevtipkuju o tom,že je něco špatně
Je to špatnej vtip o sv-sv-světě
Máme jen
(Jeden svět, jeden svět)
To je vše co máme
(Jeden svět, jeden svět)

Uruha-Peace and Smile carnival pics

21. února 2009 v 17:08 | Nanami-chan |  The Gazette
Tady je pár obrázků Uruhy z festivalu...

Fantasy pics...

21. února 2009 v 15:27 | Nanami-chan |  Anime pictures
Nedávno jsem dopsala povídku....při hledání nějakých obrázku mě napadlo,že tu ještě nemám žádný fantasy obrázky...tak tady jich pár je

Nový SB Akemi-chan

20. února 2009 v 17:51 | Nanami-chan |  spřátelené blogy
po dlouhé době tady mám nový spřátelený FF blog Akemi-chan:)
Tady je diplom ode mě

A tady je diplom pro mě


Blablabla

17. února 2009 v 17:48 | Nanami-chan |  Keci adminky+povídka
Taky jsem něco nasmolila....radši no comment

1.

¨Nikoliv závidět,nýbrž litovat by nás měli lidé,neboť v čem se vlastně spisovatel odlišuje od ostatních? Žádný prostý cit není pro něj přístupný.Vše, co vidí, každá radost, trápení, zklamání se stává okamžitě předmětem pozorování.Naprosto nechtěně a nezávisle na ničem analyzuje lidská srdce,tváře,gesta,intonace hlasu…. Když trpí,pozoruje sám sebe a snaží se zapamatovat si to.
Vraceje se ze hřbitova,kde s rozloučil s někým,koho nade vše miloval,říká si:
"jaké to bylo zvláštní,všechno,co jsem cítil,bylo to takové, jako bych byl bolestí omámen…"
A tak dále. A pak rychle uspořádá v paměti detaily: pozy sousedů, strojené výrazy tváří a tisíc různých podrobností…

Hodiny na budíku ukazují sedmnáct minut po půlnoci.Zítra mě čekají semestrální zkoušky. Mám odevzdat napsanou práci a taky článek do redakce.Ale přede mnou je jen prázdná obrazovka počítače,zaplej word,ale nemám ani řádeček.Na stole kolem notebooku leží změť papírů a za psacím stolem je postel,kde usnul Kai nad knížkou.Taky zítra dělá semestrální zkoušky.Brzo bude končit medicínu.A teď
si tady klidně chrní nad knížkou anatomie.Sjedu pohledem po stole a pohled mi padne na starý oškubaný svazek.Složil jsem tvář do dlaní a znovu si vybavuji tvář z dnešního odpoledne. Arogantní,posměšná,nenávistná,krásná.Čokoládové oči,studený pohled.Piercing,měkké vykrojené rty,ze kterých zní jen krutá slova….

Městská knihovna.Klidná,tichá.V sekci s beletrií stál vysokej hubenej kluk,v tmavě modrým saku.Měl delší,jemnej blond melír a kostěné brýle.Listoval v jakési knížce,potom se otočil a položil ji za sebe na stůl-kde už ležela pěkná kupka různě tlustých knih.Zvedl ruku a začal prstem pátrat po dalším svazku.Z myšlenek ho vytrhlo zakašlání.Otočil hlavu a uviděl černovlasího kluka,jak je opřenej o regál šklebí se na něj.Na sobě měl černou rozepnutou bundu,pod ní černo-bílej svetr se širokými pruhy.

"Ale ale,kohopak to tu nevidím??" spustil medovým hláskem a pomalu šel k němu.Kluk s brýlemi ztuhle stál a nehnul se ani o krok-jeho tu nečekal.
"Aoi ?"
"Jo,jak vidím,tak si vzpomínáš dobře,ty buzno !" přešel rychle k němu a vrazil mu pěstí do brady.kluk v brýlích to nečekal a zapotácel se pár kroků dozadu.Potom ho popadl za klopy saka a zádama přirazil k regálu s knihami.
"Jak ses sem dostal,hm?To musel tatík sáhnout hodně hluboko do kapsy,aby tě sem dostal,co?"
Kluk v brýlích byl naprosto klidný.Podíval se mu do očí,potom pohledem sjel na jeho rty.Aoi si toho všiml,hned ho pustil a s odporem se napřahoval na další ránu-
"Co se to tady sakra je?Nech ho bejt,Aoi." Objevil se Kai,v ruce držel pár slabých knížek a nechápal co tady Aoi dělá.
"Do toho ti nic není,to je mezi náma." nasupeně podíval na Kaie,pak na kluka v brýlích,otočil se a odešel.
"Jseš v pohodě Uruho?" zeptal se Kai když Aoiho záda byly v dostatečné vzdálenosti.
"Jo,sem.Párkrát se mi to už stalo,každej to nevezme hned normálně."
"Ale mluvil,jako by tě znal."
"Hm,párkrát sme se potkaly na akcích…tak asi odtud.Ty ho znáš?"
"Jo,s Aoiem se známe už od prvního semestru…občas někam zajdem…radši se mu vyhýbej."
"Já ho nevyhledal,to on mi sem přišel vrazit." Brada mu začínala modrat a otékat.
"Poť, něco ti na to dám."
Uruha posbíral knížky a odešli.
Reita a Ruki BIG WALLS

17. února 2009 v 11:41 | Nanami-chan |  The Gazette
Tady jsem našla pár velkých plakátů Reity a rukiho...zkusímpohledat i ostatní:)


Ruki for Tima-chan

15. února 2009 v 13:35 | Nanami-chan |  The Gazette
Táák,tady je pár obrázků pro mou nej kámošku Timu-chan.Ruki-kolekce černobílích fotek:)
Tyhle fotky dávají úplně jinej dojem,než ostatní,docela mě zaujaly:)
Snad se budou líbit:)
Tady jsou:)


Reita's smile

14. února 2009 v 13:59 | Nanami-chan |  The Gazette
Tyhle fotky jsem našla dneska ráno náhodou...zatím jsem moc fotek,kde se Reita kření od ucha k uchu neviděla:)